Realni – 50 – Jubileusz bez Mateusza…

· Brak komentarzy

Cześć, tym razem nagrywamy przed ligą mistrzów, której to poświęciliśmy trochę więcej czasu niż zazwyczaj, aby zapowiedzieć 6 kolejkę. Jak zauważyliście, jest to pięćdziesiąty odcinek podcastu. Niestety ten mały jubileusz przyćmił brak Mateusza Chołuja, z którym to świętować będziemy w następnym nagraniu!

Zapraszamy!

Oczywiście, oprócz zapowiedzi ostatniej kolejki zabraknąć nie mogło (standardowo) ligi angielskiej oraz hiszpańskiej. Opowiadamy o niespodziewanej porażce Chelsea z Newcastle United, beznadziejnej grze Manchesteru United (choć piąty raz z rzędu z kompletem punktów) przeciwko Southampton. Na półwyspie Iberyjskim: Real łatwo ograł Celtę Vigo (tak, także poruszamy temat nurkowania przez Cristiano), oraz „łatwa” przejażdżka Barcelony w derbach tego miasta z Espanyolem.

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Realni w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszamy do dodania nas za pomocą kanału RSS. Do tego media społecznościowe czyli Facebook i Twitter

Zapraszamy również do kompendium, podcastów o tematyce gier GRMradio. Jesteśmy tam jedyni jeśli chodzi o sport.

Subskrypcja, to słowo idealni pasuje do serwisu YouTube, gdzie możecie nas zasubskrybować, ponieważ tam również pojawią się nasze nagrania.

Zapraszamy również, do polubienia zespołu muzycznego „The RIOT house” na facebook’u oraz subskrybcji na YouTube.

Zapraszamy do odsłuchu


Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.