Realni – 45 – Dużo i jeszcze więcej!

· Brak komentarzy

Dzisiaj zaskakująco, bo bez Bartka. Ale to, nie przeszkodziło nam, aby omówić najciekawsze mecze i wydarzenia ze świata piłki nożnej.

W odcinku numer 45, omówiliśmy ligę angielską, zaczynając od derbów Manchesteru, przechodząc przez Alexisa i deal’u Barcelony, kończąc na formie Chelsea. Dalej zwiedziliśmy stadiony półwyspu Iberyjskiego w meczach Granada vs Real Madryt, Barcelona vs Celta Vigo i Athletic Bilbao vs Sevilla. Zaskakująco, bo omawiamy hit (a może jednak nie?) Bundesligi- Bayern Monachium vs Borussia Dortmund. Zapraszamy Was, na „mecz na czycie” Paris Saint Germain vs Marsylia. A na sam koniec, króciutko o lidze mistrzów i (jeszcze raz) o nominowanych do wygrania złotej piłki!

Zapraszamy!

 

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Realni w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszamy do dodania nas za pomocą kanału RSS. Do tego media społecznościowe czyli Facebook i Twitter

Zapraszamy również do kompendium, podcastów o tematyce gier GRMradio. Jesteśmy tam jedyni jeśli chodzi o sport.

Subskrypcja, to słowo idealni pasuje do serwisu YouTube, gdzie możecie nas zasubskrybować, ponieważ tam również pojawią się nasze nagrania.

Zapraszamy również, do polubienia zespołu muzycznego „The RIOT house” na facebook’u oraz subskrybcji na YouTube.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.