PADcast #288 – Droga do Edenu

Pełne zaskoczenie.

Znacie to uczucie, gdy nie czekacie na jakąś grę, a ona okazuje się pod każdym względem świetna? Wiele osób miało tak z A Way Out, ale tym razem tą niespodzianką okazało się Mutant Year Zero: Road to Eden. Nie jest to może najłatwiejszy na świecie tytuł do zapamiętania, jednak obszerna opowieść Dawida powinna Was do tego pozytywnie nastawić!

Głównym tematem dzisiejszego PADcastu jest zbliżająca się wielkimi krokami gala The Game Awards na której, oprócz zapowiedzi około 10 nowych gier (w tyn pewnie takich „nowości” jak nowy sezon w Fortnite), możemy się tak spodziewać przynania nagród w niezliczonej liczbie kategorii. Doszliśmy wspólnie do wniosku, że wiele z nich jest obsadzonych słabo, w niektórych jest za to aż przesyt możliwości. Słowem, był to dziwny rok.

Na koniec Dawid opowiada jeszcze o jednym indyku – Q.U.B.E.2, które z „biedniejszego Portala” przeistoczyło się w ambitny i ciekawy tytuł zręcznościowo-logiczny.

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • The Game Awards

Gry:

  • Mutant Year Zero: Road to Eden
  • Q.U.B.E.2

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.