PADcast #287 – Immersja totalna

Nie samym Red Dead Redemption 2 człowiek żyje.

No dobra, żyje. Prawda jest taka, że o Red Dead Redemption II moglibyśmy spokojnie rozmawiać długimi godzinami i niesposób jednym odcinkiem PADcastu załatwić temat jednej z najbardziej rozbudowanych i pieczołowicie przygotowanych gier tej generacji.

Szczęśliwie rekordowo długa przerwa zaowocowała pojawieniem się Tomka Pieniaka w pierwszej części odcinka, który opowiedział o unikatowym eksperymencie, jakim jest Starlink: Battle for Atlas. Tak, to te stateczki przypinane do pada. Okazuje się jednak, że gra i bez fizycznych dodatków broni się zaskakująco dobrze.

Wspominaliśmy już o Red Dead Redemption II. No tak, oczywiście – wspominaliśmy. Choć gra zaliczyła rekord weekendu otwarcia dla wytworów rozrywki, to wśród graczy panuje znacznie większa polaryzacja opini względem zaskakująco spójnych recenzentów. Teza, że nie jest to gra dla wszystkich przyszła nam wyjątkowo łatwo.

Na koniec gra jeszcze trudniejsza do oceny. Call of Duty Black Ops 4, które de facto jest zlepkiem 3 różnych mniejszych gier. Jak to wszystko udało się połączyć i jak bardzo Dawid wsiąknął w każdą z tych aktywności?

O tym i wszystkich wątkach pobocznych posłuchacie w najnowszym odcinku. Przypominamy, że jesteśmy teraz także dostępni w Spotify!

Do usłyszenia!

W odcinku udział wzięli:

Gry:

  • Starlink: Battle for Atlas
  • Red Dead Redemption II
  • Call of Duty Black Ops 4

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.