PADcast #289 – Podsumowanie 2018 r.

Czas na nasze podsumowanie.

Witajcie w Nowym Roku! Chcielibyśmy móc Wam przekazać informacje dotyczące powrotu do cotygodniowych nagrań, więcej gości, więcej planów. Niestety, życie dość mocno zweryfikowało nasze plany.

Chcielibyśmy ogłosić, że PADcast oficjalnie przechodzi w tryb nieregularny. Czy na zawsze? Nie. Wiele zawirowań w naszych prywatnych życiach spowodowało, że niestety częstsze nagrywanie mimo najszczerszych chęci nie było możliwe. Chcemy dać sobie trochę czasu na uporządkowanie i zobaczyć, w którym miejscu będziemy za parę, paręnaście tygodni.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteście tym faktem ucieszeni – my także nie. Ale będzie nam miło jeśli dalej będziecie tworzyć społeczność i pomożecie nam przetrwać trudny czas. Najczęściej będzie można nas spotkać na naszej facebookowej grupie.

Odcinek, który dzisiaj widzicie również miał powstać już wcześniej, ale ponad pół godziny ścieżki Roberta zaginęło w odmętach dysku, co jednak nie powstrzymało nas od nagrania końcówki raz jeszcze.

Mamy też lepsze wiadomości. Po raz kolejny uruchomiliśmy PADcast Game Awards! Będzie nam miło jeśli oddacie głos w różnych, nie zawsze oczywistych kategoriach i poznamy Wasze zdanie.

Do usłyszenia!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Podsumowanie 2018 roku
  • Prognozy na rok 2019

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.