PADcast #52 – XO, Quo Vadis MS?

· Brak komentarzy

W 52. odcinku PADcastu nie mogło zabraknąć tematu nowej konsoli Microsoftu. Zamiast omawiać punkt po punkcie kolejne zapowiedzi z konferencji, skupiamy się głównie na tym, co zostało ujawnione (albo wciąż znajduje się w sferze plotek) po konferencji. Nie zdziwi Was chyba, że ograniczenie rynku gier używanych, niezbędny Kinect i konieczność częstego podłączania do Internetu dyskwalifikują tę konsolę w naszych oczach?

W newsach rozmawiamy na temat odświeżonego Shadow Warrior (zanim nas zlinczujecie, sprostowanie a propos newsa jest kawałek dalej w podcaście), The Wolf Among Us od Telltale Games, a sporo wątpliwości budzi w nas zapowiedź Dying Light, kolejnej produkcji bardzo przypominającej Dead Island. Na koniec bloku wiadomości parę słów poświęcamy także eksperymentowi Curiosity, który wreszcie się zakończył i przyniósł dość ciekawe rozwiązania.

W szybkim Kanciku Prowadzącego Dawid narzeka na obecne konsole i organizuje sobie przesiadkę na lepsze sprzęty, a w ekipie rodzi się zaskakująca zgodność, co do optymalnego wyboru platform na kolejną generację.

W odróżnieniu od Microsoftu, znaleźliśmy także czas, aby porozmawiać o grach. Dungelot to intrygująca gra niezależna, którą lepiej poznacie w środę wieczorem na naszym streamie. A daniem głównym dzisiejszego odcinka jest Mars: War Logs, które, jak się okazuje, idealnie trafia w gust Roberta dotyczący RPG-ów.

Zapraszamy do słuchania i przypominamy, że w czwartek pojawi się specjalny, urodzinowy PADcast, w którym podsumujemy nasz intensywny, pierwszy rok działalności.

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Spis treści

  • 00:02:10 – Parafialne / Ważne, ważniejsze, najważniejsze
  • 00:03:42 – Różności społeczności / nasz spłeczność oraz Q&A
  • 00:13:01 – Temat tygodnia / XO, czyli nowa generacja według Microsoftu
  • 00:40:53 – Newsy / ciekawostki minionego tygodnia
  • 00:40:53 – Kancik prowadzącego / Ślepa uliczka zwana konsolą
  • 01:20:37 – Indyk / Dungelot – PC/iOS>
  • 01:35:26 – Premiery tygodnia / Fuse i Grid 2
  • 00:40:53 – Tanie granie / Call of Juarez: Gunslinger – 47 PLN (PS+)
  • 01:39:23 – Gra tygodnia / Mars War Logs

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Alternatywnie wersja MP3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.