PADcast #275 – Restart

Restart serii God of War i formuły PADcastu.

W życiu zdarzają się takie momenty, gdy zdajemy sobie sprawę, że robienie czegoś według tej samej formuły przestaje się w końcu sprawdzać. Tak właśnie stało się z serią God of War, która przy okazji ostatniej odsłony na PS3 zaliczyła wpadkę wizerunkową, by teraz w pełni glorii i chwały powrócić wykorzystując wciąż charyzmatycznego bohatera, otaczając go jednak całą masą nowych elementów.

Podobnie sprawa ma się z PADcastem, z pozoru niewinny post na naszej grupie facebookowej przeistoczył się w dyskusję na temat zniżki formy naszej ekipy w ostatnich tygodniach. Zaczęliśmy więc się zastanawiać, co poszło nie tak? Odpowiedź przyszła nadspodziewanie szybko. Zwyczajnie zaczęły nas nudzić newsy o grach. Ilość wariacji opinii na temat lootboxów, usprawnień Fortnite’a czy kolejnej wtopy CliffaB zawiera się w dość skromnej liczbie i nie dziwi nas, że sporą część społeczności mogło to zacząć nudzić.

Dlatego od tego odcinka proponujemy formułę przypominającą dawne tematy tygodnia. W każdym odcinku wybierzemy sobie 1-2 tematów, na około pół godziny rozmowy, resztę odcinka wypełniając opowieściami o grach. Czasem tych nowych, ale często również tych starszych, w ramach zakurzonego pada. Naturalnie może to się wiązać z krótszymi odcinkami, ale wierzymy, że wesprzecie nas w postanowieniu, że najważniejsza jest jakość.

Ten odcinek nagrywaliśmy na dwa rzuty, więc jeśli coś jeszcze Waszym zdaniem nie funkcjonuje tak jak powinno, to prosimy o odrobinę zaufania i cierpliwości, po paru odsłonach nowej formuły PADcastu znów nabierzemy wprawy.

Tymczasem miłego słuchania i udanej majówki!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Garść organizacyjnych wrzutek
  • Dlaczego newsy o grach zaczęły nas nudzić?

Gry:

  • Detroid: Become Human (demo)
  • God of War

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.