PADcast #274 – Ojcowska gorycz

Ojciec ocenia sektę innego.

Naszym partnerem technologicznym jest dhosting.pl, któremu serdecznie dziękujemy i polecamy!

Po tygodniowej przerwie Ojciec padowego klanu powraca do składu, by jego opinia o nowinkach w branży i historii pewnej amerykańskiej sekty rozbrzmiała w tysiącach domów rozsianych po świecie dalekim i szerokim. Jego tembr głosu uzupełniają głoski i frazy płynnych przejść Roberta i zgryźliwych, acz nie pozbawionych nuty sympatii wrzut Piotrka. Z całej tej mieszanki wyłania się dysputa o przywarach branży, o nostalgii oddanej kosmiczną liczbą pikseli oraz o produkcjach, które mimo nieustannego łatania wciąż nie płyną właściwym kursem.

Zestaw dań obejmuje nieszablonowe Minit (tak, od 60 sekund), które pozwala na rozgrywkę w 60 sekundowych partiach, Metropolis Lux Obscura, które nieoczekiwanie stało się najszybszym sposobem na otrzymanie bana na Xbox Live oraz nic innego jak wyczekiwany Far Cry 5, który z biegiem czasu coraz bardziej polaryzuje społeczność graczy.

Co z tego wszystkiego wniknęło? Sposób by się o tym przekonać na pewno znacie. To przycisk pobierz lub skorzystanie z ulubionej aplikacji podcastowej. Do usłyszenia za tydzień!

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.