PADcast #258 – Xbox One X

Nowa nadzieja?

Werble proszę, PADcast #258 ląduje! Po miesiącach oczekiwania, psioczenia, prób przekonania się, że „Nowy Xbox jest bessęsu”, stało się – konsola wjechała pod nasze strzechy i… No właśnie. Co dalej? Jakie wrażenia płyną z obcowania ze sprzętem, który z całych sił wyciąga ramiona, żeby nieco rozciągnąć znaczenie „generacji” i sprawić, by konsole znów mogły pokazywać środkowy palec zaszczutym plikami *.ini, gloryfikowanym maszynom do pisania? Jak z kulturą pracy? Czy 6 teraflopów wystarcza, żeby One X nieco odbiegł od PS4 Pro? Czy gry faktycznie zyskały? Na te i inne pytania odpowiedzieliśmy w dość nietypowym, czteroosobowym składzie. W naszym wirtualnym studiu pojawił się duet gości – Paweł z Podcastu Do Dechy (ten bez Xboxa One X, znany także jako „Influenser sprzedający Switche”), Damian (człowiek szum i przester), a na dokładkę wjechał jeszcze Dawid (Ojciec Założyciel, nie trzeba przedstawiać) oraz moja skromna osoba (aka. Piotrek). Jako kwartet seksownych głosów dywagowaliśmy o wszystkim, co związane z nową konsolą Microsoftu.

To jednak nie wszystko, co PADcast #258 ma do zaoferowania. Kącik newsów pojawił się, acz był skromny, bo jedynie poświęciliśmy kilka chwil by załamać ręce (choć nie do końca) nad losem Respawn Entertainment, a gdzieś po drodze (w ramach różności-społeczności) Dawid tłumaczył swoje przejęzyczenie z odcinka, w którym mówił o drugim Wolfie.

W kąciku growym pojawiły się zaś pierwsze wrażenia ze Star Wars: Battlefront II, ale to wszystko wina nowego Xboxa, który zeżarł lwią część naszego czasu. W planach było kilka innych pozycji, do których na bank wrócimy za tydzień. I tym teaserem właśnie kończę moje smęcenie – słuchajcie, drodzy!

W odcinku udział wzięli:

Newsy:

  • Respawn Entertainment w rękach EA

Sprzęt:

  • Xbox One X – nowy król?

Gry:

  • Star Wars: Battlefront II

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.