PADcast #257 – Poznać Blazkowicza

Zaskakująca odsłona Wolfensteina II.

Gry, gry, gry. To one powodują, że często drogie, czasami głośne i bywało, że awaryjne kawałki plastiku pod telewizorem, nabierają realnej wartości i prowadzą do niezliczonych dyskusji w internecie. Tak się jakoś złożyło, że w tym odcinku PADcastu skupiamy się wyłącznie na nich.

No dobrze, zapytacie, cóż to za produkcje ekipa PADcastu przygotowała? Jeżeli zastanawialiście się, czy Tomek dołącza do grona osób przyznających nowemu Mario na Switcha 10/10, odpowiedź znajdziecie w odcinku. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda kampania w Call of Duty WW2, również o tym usłyszycie. Jeśli chcielibyście posłuchać (z drobnymi spoilerami, ostrzegamy), opowieści o tym jak zmienił się Wolfenstein, dobra wiadomość – tu również dostarczamy. Na sam koniec znów wszystko spinamy klamrą Nintendo przyglądając się Metroid: Samus Returns na 3DS-a. W tym przypadku pytań jest więcej niż odpowiedzi, a całość trudno jednoznacznie ocenić.

Za tydzień skupimy się na sprzęcie. Mowa oczywiście o nowej konsoli Microsoftu – Xbox One X. Do usłyszenia!

W odcinku udział wzięli:

Gry:

  • Super Mario Odyssey
  • Call of Duty WW2
  • Wolfenstein II: The New Colossus
  • Metroid Samus Returns – 3DS

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.