Nadgryzieni – 127 – Prism i WWDC 2013 z nami w MacLife Cafe [wideo]

· Komentarz: 1

Ponownie nagrywamy w parze z Dominikiem, ponieważ Norbi jest na wakacjach. Dzisiaj mamy dla Was dwa krótki, ale bardzo ważne tematy. Pierwszy to poniedziałkowy WWDC 2013 i Nadgryzieni Live w MacLife Cafe, a drugi to dostęp do danych największych spółek technologicznych USA przez NSA. Jeśli chcecie wpaść w poniedziałek, to zapiszcie się na Facebooku lub Google+ do eventu — więcej informacji znajdziecie tutaj.

W tym odcinku udział wzięli:

Linki do poszczególnych tematów znajdziecie podczas odsłuchu samego podcastu, a szczegółowy spis treści znajduje się poniżej. Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrypcja

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes lub na YouTube – zdecydowanie najwygodniejsze metody. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Na żywo

Przeważnie w piątki, około 9:00-10:00, możecie nas odsłuchać na żywo w trakcie nagrania oraz chatować w odpowiednim module – nadajemy strumień poprzez Ustream lub Hangouts On Air. Konkretny termin podajemy poprzez naszego Facebooka i Twittera.

Spis treści

  • 00:00:00.000 – Witamy
  • 00:01:19.492 – Nadgryzieni Live w MacLife Cafe z okazji WWDC 2013
  • 00:03:42.805 – Prism

One Comment

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.