Nadgryzieni w RCS2 – Tydzień technologii – 05 – MacBooki

· komentarzy 5

Witamy w specjalnej edycji Nadgryzionych w RCS2 – Tydzień technologii. Ta specjalna seria podcastów jest przygotowana specjalnie dla osób początkujących, nie znających lub słabo orientujących się w szczegółach dotyczących produktów Apple, ich ekosystemu, oprogramowania oraz wszelkich innych powiązanych i konkurencyjnych technologii. Powstała oczywiście dzięki współpracy z krakowskim resellerem Apple – firmie RCS Systemy Komputerowe. Przy okazji zapraszamy do odwiedzenia ich sklepu internetowego tutaj – nic Was to nie kosztuje, a nam będzie w przyszłości łatwiej organizować takie przedsięwzięcia.

Największą niespodzianką jest oczywiście móżliwość wzięcia udziału w konkursie RCS2, w którym do wygrania jest iPad wraz z piórkiem Wacom Bamboo Stylus.

Dzisiaj zapraszamy do omówienia najbardziej popularnej serii tradycyjnych komputerów obecnie sprzedawanych przez Apple – robimy przegląd wszystkich MacBooków i przybliżamy Wam nasze upodobania i sugerujemy dlaczego oraz nad którymi modelami warto się zastanowić.

W tym odcinku udział wzięli:

Linki do poszczególnych tematów znajdziecie podczas odsłuchu samego podcastu. Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrypcja

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Partnerzy

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

5 Comments

  1. Pingback: Nadgryzieni w RCS2 – Tydzień technologii – 05 – MacBooki | iMagazine

  2. No właśnie, ciekawa sprawa. Czy w każdym sprzęcie o nazwie ‚Pro’ powinno być to co zauważa Norbert: samodzielna rozbudowa RAM czy też w ogóle możliwość takowej.
    Niestety z tą wydajnością jest problem, tak jak mówicie. Nie narzekam bo Retinie naprawdę można wiele wybaczyć ;) Ale sam swojego RMBP 15″ będę po nowym roku wysyłał do serwisu więc lojalnie ostrzegam.

  3. Duchy, martwe pixele, nie przechodzi Extended Apple hardware test. Sporo tego trochę :|

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple