Nadgryzieni – 240 – Odcinek Wielosokowy, czyli bla bla bla Retina

· komentarze 4

Dzisiaj powraca Kinga i opowiada o tym jak bardzo chciałaby wyjechać na farmę z biznesmenem oraz jak bardzo lubi Cortanę Microsoftu. Tak… chyba tak właśnie było. Na pewno niczego nie pomyliłem.

Prowadzący

Linki z odcinka

Muzyka

  • Mac OS X

Subskrypcja

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsze metody. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

4 Comments

  1. Opcje Sufrace Hub, o których Wojtek wspomniał (a potem Kinga mówiąc o szkole brytyjskiej) już są. Nauczyciele korzystają z Learning Apps (tworząc własne proste appki edukacyjne), Kahoot czy DisplayNote (z tego ostatniego mniej, bo nowy i płatny) – one mają opcje stremowania własnego urządzenia na pozostałych, projektorze itp. Uczeń wyciąga swój telefon (niezależnie od platformy) i może pracować. Tylko, że do tej pory niewiele szkół korzysta aktynie z urządzeń mobilnych. Przeszkodą jest budżet a dla modelu BYOD – szkolne statuty :)  I zmiana nauczycielskiego workflow – z tym będzie największy problem. Ale już są wyjątki.

  2. To co oferują wydawcy (multibooki  itp.) jest najczęściej co najwyżej przeciętne. Jedynie Zamkor wychodził przed szereg (nie mój przedmiot, więc znam tylko opinie chemików i fizyków), ale już został wykupiony przez większego gracza. A na rynku jest np. ciekawy Profesor Why. I czekają nas e-podręczniki, które mają być sexi. I dlatego MEN zwolnił dotychczasowych ekspertów (doświadczonych nauczycieli, edukatorów e-learningu) i zatrudnił… dziennikarzy :P

  3. Ostatni odcinek, który słuchałem z Ochendowską. Szacun panie Wojtku za usiłowania.

  4. 2014dominio ???

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple