Nadgryzieni – 137 – Prawie wszystko o iPhone 5c i 5s

· komentarze 3

Dzisiaj z Dominikiem rozmawiamy na temat jego wrażeń z targów elektroniki użytkowej w Berlinie – IFA 2013. Potem przechodzimy do dwóch dużych tematów ostatnich dni – iPhone’a 5c oraz iPhone’a 5s. Dominik przy okazji zdradza co mu się podoba, a co nie, w iOS 7. Zapraszamy!

W tym odcinku udział wzięli:

Linki do poszczególnych tematów znajdziecie podczas odsłuchu samego podcastu, a szczegółowy spis treści znajduje się poniżej. Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Muzyka

  • Motocross – jingle z GarageBand dla OS X
  • LukHashWTF (z płyty Digital Memories)

Subskrypcja

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes lub na YouTube – zdecydowanie najwygodniejsze metody. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Spis treści

  • 00:00:00.000 – Witamy
  • 00:00:56.034 – IFA 2013
  • 00:17:47.235 – iPhone 5C i 5S – prawie wszystko o…

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

3 Comments

  1. Dominik, z akcesoriów przy iPhonie 5 nie był tylko kabel lightning, ale również EarPods :)

  2. Mam małą prośbę – mówcie po polsku i nie używajcie jakiś chorych angielskich wstawek. Te DIWAJSY , In general , Mac Userów itd. Nie można powiedzieć te urządzenia , generalnie? użytkownicy maków? Tworzycie jakieś dziwne hybrydy które nie wnoszą żadnego sensu. Pewnie mi odpiszecie że to Wasz podcast itp – rozumiem, macie rację ale starajcie się to ograniczać.
    Dodam tylko że nie należę do żadnego Ruchu Narodowego czy coś :) Po prostu gdy będzie tego mniej przyjemniej będzie się Was słuchać.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple