Realni – 48 – O dwóch gigantach z Manchester’u!

· Brak komentarzy

Kolejny raz spotykamy się we trzech, tym razem żeby porozmawiać o najciekawszych wydarzeniach zeszłego tygodnia w ligach europejskich. Zaczynamy od Anglii gdzie Crystal Palace wygrywa z Liverpoolem, Tottenham szczęśliwie ratuje 3 punkty z Hull, a Southampton wraca z remisem z Birmingham. Do tego dłuższe podsumowanie szlagieru kolejki czyli Arsenal – Manchester United. Bartek oglądał jeszcze mecz City – Swansea, ale o nim tylko 2 słowa.

W kolejnej części podcastu rozmawiamy o tym co w Primerze: Barcelona gromi słabą Seville na Camp Nou, Real wraca z Eibar z 4 golami i 3 punktami, a Atletico u siebie wygrywa z Malagą 3:1. Na koniec wspominamy o potknięciu Valencii w derbach z Levante.

W trzeciej, ostatniej już części omawiamy mecz Manchesteru City z Bayernem Monachium w którym błyszczał Kun Aguero kompletując Hat-tricka. Do tego kilka zdań o meczu Arsenal – Dortmund. Na deser podsumowujemy wszystkie tabele LM oraz zapraszamy na najciekawsze pojedynki w ostatniej grupowej kolejce tych rozgrywek.

To i jeszcze więcej w najnowszym odcinku!

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Realni w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszamy do dodania nas za pomocą kanału RSS. Do tego media społecznościowe czyli Facebook i Twitter

Zapraszamy również do kompendium, podcastów o tematyce gier GRMradio. Jesteśmy tam jedyni jeśli chodzi o sport.

Subskrypcja, to słowo idealni pasuje do serwisu YouTube, gdzie możecie nas zasubskrybować, ponieważ tam również pojawią się nasze nagrania.

Zapraszamy również, do polubienia zespołu muzycznego „The RIOT house” na facebook’u oraz subskrybcji na YouTube.

Zapraszamy do odsłuchu


Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.