Pozostało już tylko 15 odcinków do magicznej setki, a my dzisiaj tłumnie spotkaliśmy się na nagranie – w końcu pojawił się Norbert, tradycyjnie wdzwonił się Dominik i gości Michał „Nozbe” Śliwiński z odległej Hiszpanii. Na wstępie Dominik opowiada o swoich wrażeniach z premiery Samsunga Galaxy S III – więcej dowiecie się na ten temat jak iMagazine otrzyma sztukę testową. Z Michałem Zielińskim i Norbim robimy również zakłady o to jak będzie wyglądała następna generacja iPhone’a – walczymy o Polski Puchar iPhone’a (PPiP). Zapraszamy!

Nadgryzieni – 85 – Memory Fajnd Tim Cook i wszystko jasne
31 maja 2012





