PADcast #43 – Growe zaskoczenie?

· Brak komentarzy

W tym odcinku zastanawiamy się nad sposobem reklamowania gier. Dziesiątki materiałów wideo, reklamy w telewizji, setki przecieków, plotek i wiadomości – czy wielka machina marketingowa nie zabiera nam przyjemności z odkrywania nowych produkcji?

Na wstępie jednak chcieliśmy pochwalić się wynikami plebiscytu European Podcast Award 2012. Mamy nadzieję, że wybaczycie nam ciągłe przypominanie o głosowaniu przez kilkanaście odcinków. Chcieliśmy Wam BARDZO podziękować za głosowanie na nasz podcast, Wasz odzew był naprawdę niesamowity, ponieważ dostaliśmy najwięcej punktów za głosowanie internetowe!

Wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ udało nam się zająć 18-te miejsce w kategorii Personality TOP 20 Europe (w tym gronie znalazły się tylko 2 polskie podcasty). W kategorii krajowej zajęliśmy drugie miejsce na 22 podcasty dopuszczone do kategorii Personality. To dla nas wielkie wyróżnienie i mamy nadzieję, że za rok zajdziemy jeszcze wyżej!

W temacie tygodnia spieramy się o to, czy współczesne media nie zabierają nam elementu tajemniczości i zaskoczenia. Wspominamy czasy, kiedy szło się do sklepu z grami nie po to, by kupić konkretny tytuł, tylko poszukać czegoś dla siebie przeglądając opisy z pudełek. W międzyczasie odlatujemy w dyskusję o słuszności odświeżania hitów sprzed lat. Parę słów poświęciliśmy także upadającemu Neo Plus i dwóm nowym, ciekawie zapowiadającym się produkcjom.

W zakurzonym padzie Dawid wspomina Street Roda, kultową grę wyścigową z czasów Amigi. Napiszcie w komentarzach o swoich ulubionych samochodówkach z dzieciństwa. W tym tygodniu omawiamy także dwie nowości – Sniper: Ghost Warrior 2 i God of War: Wstąpienie.

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Spis treści

  • 00:01:13 – Parafialne – EPA 2012 i wyniki oraz nowa seria Wiśni na YT
  • 00:05:00 – Różności społeczności oraz Q&A
  • 00:22:28 – Temat tygodnia – Czy ilość informacji na temat gier przed premierą nie psuje nam późniejszej zabawy?
  • 00:52:42 – Newsy – ciekawostki minionego tygodnia
  • 01:23:11 – Zakurzony PAD – Street Rod (Amiga)
  • 01:29:05 – Premiery tygodnia – w tym Gears of War Judgement
  • 01:40:57 – Tanie granie – Far Cry 3 / 110 PLN
  • 01:42:52 – Gra tygodnia – Sniper Ghost Warrior 2 i GoW: Ascension

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.