PADcast #39 – Sequel, zło konieczne?

· Brak komentarzy

Pora na #39 PADcast! Tym razem ekipa mierzy się z tematem sequeli. Kontynuacje gier to zło konieczne, czy może więcej dobrego?

W temacie tygodnia dyskutujemy o tym, od jakich gier oczekujemy kontynuacji, a które powinni zakończyć się na części pierwszej. Zwracamy uwagę na spłycanie zakończeń i znudzenie modelem rozgrywki, w przypadku, gdy dana seria doczekuje się zbyt dużej ilości sequeli.

W dziale „Mobilki” Dawid po raz kolejny docenia grę Clash of Heroes (tym razem w wydaniu na iPada), a Robert pozytywnie zaskakuje się jakością niedawno przecenionego NFS: Most Wanted w wersji na iOS i Androida.

W Kanciku Prowadzącego Robert opowiada o serwisach streamujących muzykę. WiMP, Deezer czy Spotify to bardzo ciekawa alternatywa dla klasycznych modeli dystrybucji muzyki. Jak sprawdza się w praktyce dowiecie się słuchając podcastu.

W części newsowej dyskutujemy m.in. o nowym padzie do PS4, o tym, dlaczego Aliens: Colonial Marines okazało się być crapem, przedstawiamy także nasze pierwsze wrażenia po zapowiedzi nowej gry od Bungie – Destiny.

PADcast#39 to również zmiana kosmetyczna ale być może zauważalna – pozbyliśmy się podkładu muzycznego w tle tak więc pytanie do Was, lepiej czy gorzej ?

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Spis treści

  • 00:01:19 – Parafialne – PADcast w FINALE! oraz Q&A
  • 00:08:15 – Różności społeczności oraz Q&A
  • 00:21:23 – Temat tygodnia – Sequel, zło konieczne?
  • 00:56:28 – Newsy – ciekawostki minionego tygodnia
  • 01:56:28 – Kancik prowadzącego – Robson i streaming muzyki
  • 02:06:02 – Mobilki – Clash of Heroes / iOS & NFS MW / iOS + Android
  • 02:12:19 – Premiery tygodnia – Crysis 3 i MG: Revengeance
  • 02:14:16 – Tanie granie – Dishonored /120 PLN

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.