PADcast #321 – Ostatni Battlefield

Gramy póki możemy.

Listopad najgorszym miesiącem roku? Jeśli popatrzeć na to z perspektywy braku nowego odcinka, na pewno, niemniej mamy już grudzień więc czas najwyższy powrócić z nowym odcinkiem!

Tak się składa, że mija nam ponad rok z next-genami, więc na początku odcinka podsumowujemy sobie, która konsola skradła bardziej nasze serca i czy jestem zadowoleni z pierwszych dwunastu miesięcy nowej generacji. Tego samego nie można powiedzieć o zmianach, jakie czekają serię Battlefield, Destiny czy usługi PlayStation Plus, która z niewiadomego powodu serwuje nam pod wirtualną choinkę dema gier.

W grach same tłuste tytuły! No, może jeśli wyrzucimy z tej listy GTA Trilogy, które zdążyło już obiec cały internet. Na niespodziankę roku pięknie wyrasta Guardians of the Galaxy, a nieoczekiwanie niejednoznaczna jest ocena Forzy Horizon 5. Na deser zaś prawdopodobnie ostatni taki Battlefield, czyli odsłona 2042. Temat zapewne bliski dla wieloletnich słuchaczy.

Trzymajcie się i do następnego!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Rok nowej generacji
  • Sony daje dema w Plusie i pracuje nad gamepassem
  • Mikołaje w Battlefieldzie i następny będzie w stylu Overwatch

Gry:

  • GTA Trilogy
  • Guardians of the Galaxy
  • Forza Horizon 5
  • Battlefield 2042

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu


Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Wsparcie i społeczność

Będzie nam miło, jeśli dołączycie do naszej grupy na Facebooku lub wesprzecie nas na Patronite.

Komentarze są zamknięte.