PADcast #298 – Shotgun na sprzedaż

Środek gorącego sezonu.

Dłuższa nieobecność w Waszych słuchawkach zaowocowała tym, że upalne dni sierpnia zamieniliśmy na październikową szarugę, ale jesteśmy także w gorącym okresie nowych premier. Dlatego właśnie w tym odcinku w 100% skupiany się na grach.

Remnant from the Ashes możen nie podbiło listy pre-orderów, ale z miejsca skoczyło za to do grona największych pozytywnych niespodzianek tego roku, w sprytny i przemyślany sposób prezentując się jak gra z dużo większym budżetem. Na ile są to klimaty zbliżone do Dark Soulse, a na ile RPG-owość z ciężkim klimatem rodem z Hellgate: London dowiecie się słuchając wrażeń Dawida.

Robert z Piotrkiem skończyli za to w trybie kooperacji kampanię. Czy po totalnie nie trafionej czwórce Coalition udało się wrócić na właściwe tory? Spoiler: tak. Niestety nie wszystko wyszło idealnie, ale i bez słuchania możemy Wam zdradzić, że Microsoft w końcu doczekał się porządnego ex-a nie będącego grą z serii Forza.

Danie główne tego odcinka stanowi zaś bardzo mocno przemielone przez Dawida Borderlands 3. Choć Gearbox nie udowodniło, że potrafi robić zupełnie inne gry, to przynajmniej z dumą może pokazywać, co tworzyć potrafią.

W odcinku udział wzięli:

Gry:

  • Remnant from the Ashes
  • Gears 5
  • Modern Warfare – Beta
  • Borderlands 3
  • The Surge 2 – pierwsze wrażenia

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

<

p style=”text-align: center”> Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.