PADcast #281 – Powrót z niebytu

Czyli o grach, którym udało uciec się spod topora porażki.

Nie będziemy ukrywać, że to właśnie premiera No Man’s Sky NEXT zachęciła nas do podjęcia tematu gier, które jakimś cudem podniosły się niebytu. I choć stare polskie przysłowie mówi o tym, że łaska pańska na pstrym koniu jeździ, to jako fani gier mamy zaskakującą tendencję do zapominana złych rzeczy.

Wzięliśmy więc na warsztat takie tytuły jak: DriveClub, Battlefield 4, No Man’s Sky, Final Fantasy XIV, Destiny, Diablo III, Rainbow’s Six: Siege, Fortnite i The Division. Zaczęliśmy się też zastanawiać, dlaczego w niektórych przypadkach udaje się wyciągnąć grę z niebytu, a w innych pozostaje wyłączenie serwerów.

Na deser Dawid zabiera nas na Marsa w poszukiwaniu dobrej rozgrywki w Far Cry 5, a Robert daje krótki update z Mario Tennis. Tymczasem my lecimy w kosmos i o No Man’s Sky NEXT usłyszycie w kolejnym odcinku, gdy hype (po)premierowy już nieco opadnie.

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Gry, które zaliczyły falstart, a później skutecznie powalczyły o zaufanie graczy

Gry:

  • Far Cry 5: Lost on Mars
  • Mario Tennis

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.