PADcast #270 – Powrót do Raju

Mówimy o wszystkim.

Stary skład powraca w glorii i chwale – PADcast #270 został nagrany w oryginalnym składzie i chyba udało nam się skleić całkiem sensowny odcinek. Oczywiście, Wy dobrze wiecie, że „sensowny” w kontekście PADcastu nie oznacza tego samego, co w całej reszcie cywilizowanego świata, ale mamy nadzieję, że nawet mimo subtelnej posuchy ogranych tytułów, ten odcinek przypadnie Wam do gustu. nie przekroczyliśmy wprawdzie 90 minut, a na jakimś etapie dopadły nas delikatne problemy techniczne, ale te ostatnie Dawid na bank zamaskował, a sama długość… Cóż, przewidujemy tendencję wzrostową.

PADcast #270 składał się w dużej mierze z newsów, ale tego nam raczej za złe mieć nie będziecie, bo tematów do rozkmin było sporo – począwszy od plotek i spekulacji odnośnie Grand Theft Auto 6 (i bardzo odległej daty premiery), poprzez ploteczki dotyczące PlayStation 5 i oblicza przyszłości naszej kochanej branżuni, przez wieloplatformowość Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy, aż po ostatniego Nintendo Direct. Po drodze MUSIELIŚMY zahaczyć o Fortnite (Dawid gra od zawsze, a Robert się wciąga), stwierdziliśmy, że jesteśmy za starzy na nowego Call of Duty: BOIIII (musiałem to zapisać memogennie, przepraszam), a także pomówiliśmy o The Division 2, które jest rzeźbione gdzieś za zamkniętymi drzwiami Massive Enternatinment. No i pomówiliśmy chwilkę o ocenach Burnout: Paradise Remastered.

No właśnie, Burnout – Burnout trafił już w moje ręce/na mój dysk i miałem okazję spędzić w Paradise City nieco czasu, acz to, co zawiera PADcast #270 to jedynie pierwsze wrażenia i do gry zdecydowanie wrócimy w najbliższym czasie.

<p style="text-align: justify;"W kolejnym odcinku będzie mowa o grze, o której nie mogliśmy powiedzieć w tym epizodzie (hasztag embargo), ale Dawid swoje już w niej spędził i spędzi jeszcze trochę, więc niezależnie od prognozy pogody dla newsów, powinno być nieźle. Póki co, skoncentrujcie się jednak na 270 – miłego słuchania!
W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Grand Theft Auto 6 – plotki;
  • PS5 pod strzechą developerów trzeciej imprezy – ploteczki;
  • Days Gone opóźnione, wszyscy ziewają;
  • Fortnite na mobilkach i z crossplayem, ale nie między konsolami;
  • Crash N.Sane Trilogy na Xboxa One, Switcha i PC już w lipcu;
  • Call of Duty: Black Ops IIII – to już nie dla nas;
  • The Division 2 się robi;
  • Nintendo Direct – nowy Smash Bros.;
  • Burnout: Paradise Remastered dostał oceny.

Gry:

  • Burnout: Paradise Remastered – pierwsze wrażenia.

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.