PADcast #260 – (Bad) Roadtrip

Nic nie braliśmy.

… samo tak wyszło. PADcast #260 to pierwszy odcinek nagrany w niemalże nowym składzie – za sterem usiadłem ja (Piotrek, cześć), w fotelu nawigatora znalazł się Paweł, a za kierowanie ogniem odpowiadał Tomek. Pawła mieliście już okazję usłyszeć w ostatnim czasie, to ten człowiek od DoDechy; Tomek zaś… Cóż, Tomek powrócił do naszej ekipy po diabelsko długiej nieobecności, którą można bez większych przeszkód liczyć w latać, więc niektórzy z Was mogą go zwyczajnie nie pamiętać. Zapewniam jednak, że jest on elementem PaD TV, którego wielu brakowało, ponieważ będzie stanowił lśniącą boję (hasztag kalka językowa) i orędownika właścicieli PC. PC Master Race. Wiecie, o co kaman. W odcinku pogadaliśmy – standardowo – o wydarzeniach z minionego tygodnia, ale tym razem doszło do małej dewiacji, bo zbaczaliśmy z kursu. Często. I gęsto.
I potwornie daleko.

PADcast #260 zawiera jedną z najdziwniejszych recenzji ostatnich lat, która podejmuje temat jednej z najdziwniejszych gier ostatnich lat, a przynajmniej tak by wynikało z relacji Pawła, który naciskał, żeby odcinek miał tytuł związany ze skrobaniem.
Wheels of Aurelia, bo o tym tytule mowa, jest kosmicznie wykręconym symulatorem… W zasadzie, sam nie wiem czego. Ścierania się z osobowościami autostopowiczów? Jeżdżenia kobylastym, francuskim autem po włoskich drogach? Po prostu posłuchajcie. Możecie od razu przejść płynnie do mojego gadania o Forza Motorsport 7, chociaż przyznam szczerze, że w tym odcinku nie dostajecie recenzji na którą zasługujecie i na którą zasługuje sama gra, więc do tematu najpewniej jeszcze wrócimy. O.

Słowem zamykania wpisu – w premierach chodziło o drugą Syberię, nie trzecią. Nie powiem, czyja to wina, ani co tam zaszło, ale… Nic nie braliśmy. Serio.

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Gran Turismo Sport dostanie tryb kariery
  • Playground Games zrobi RPG AAA
  • Bungie coś kręci, ale wypuszcza triala Destiny 2
  • Epic pozywa cheaterów

Gry:

  • Wheels of Aurelia
  • Forza Motorsport 7

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.