PADcast #255 – Polowanie na skrzynki

Odstrzał niechcianego gatunku.

PADcast #255 nagrany! Miło Was powitać po dłuższej przerwie spowodowanej splotem przeróżnych życiowych perypetii. Najważniejsze jednak, że udało nam się sprawnie zebrać i już we wtorek możecie cieszyć się nowym odcinkem.

A o czym posłuchacie? Chociażby o rozszerzeniu wstecznej kompatybilności Xboxa o pierwszą konsolę Microsoftu. Jak bardzo pikseloza wypali nam wszystkim gałki oczne? Możecie sprawdzić już teraz. Nie mogliśmy też pominąć kuriozalnego ograniczenia związanego z zapisywaniem gry w GT Sport. Tak, ta gra nie ma u nas lekko, mimo fantastycznego dopracowania niektórych technicznych elementów produkcji.

Odcinek kończy opowieść Dawida, który jest w 100% w swoim żywiole. I nie, nie mamy na myśli indykowego pixel-artu, a grę łowiecką. Zrobioną na niewidzianym wcześniej poziomie technicznym, kompleksowym, wizualnym. W pewnym kontekście grą zainteresował się nawet Piotrek. Odpowiedź w odcinku.

My tymczasem słyszymy się już za tydzień!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • 13 gier z oryginalnego Xa we wsteczności na XO
  • Polskie Huuuge Games zgarnia nagrodę dla trolla roku
  • Grasz w GT Sport offline? To nie zrobisz save.
  • Rockstar lubi singla, DLC do GTA V po prostu nie miało sensu.

Gry:

  • The Hunter: Call of the Wild

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.