PADcast #253 – Księżniczka Picza

Po królewsku.

I znów jesteśmy najgorsi, bo nie dajemy się Wam stęsknić, a PADcast #253 ląduje zgodnie z rozkładem. Potraktujcie to jako małe zadośćuczynienie za brak Gościa Niedzielnego, który nie zagościł z powodu posuchy w świecie newsów, a trucie dyrdymałach nie jest czymś, czego chcecie słuchać przy okazji rosołowania, więc… Więc Gościa zabrakło. PADcast #253 też jest niejako wybrakowany, bo w naszych szeregach ponownie zabrakło Roberta (for shame, sir!), ale wspólnie z Dawidem i Tomkiem dźwignęliśmy ciężar odcinka. No problemo.

Problem jest natomiast w wypadku nieoficjalnej wojny jaka dzieje się między fanami PUBG i Fortnite, jednak zanim do tego przeszliśmy, porozmawialiśmy o Warsaw Games Week. Jak się okazuje, będziemy tam obecni takim samym składem jak nagrywaliśmy ten odcinek i każdy z nas ma ochotę rzucić na coś okiem, więc pewnie nieco tam zabawimy. Po dyskusji o WGW i PAB DŻI oraz Fortnite, Dawid uderzył w tony monologu o nowym DLC do The Surge, następnie potaplaliśmy się w błocie wespół z nową częścią Spintires. Na koniec segmentu newsowego udało się jeszcze wcisnąć majaczenie maniaka (czytaj: moje) o Elite Dangerous i nadchodzących łatkach, które ponownie rozbudują grę. Bo przecież nieskończoność wszechświata jest jeszcze za mało rozbudowana.

W segmencie recenzji mamy rzeczy ciekawe i nieco inne niż zazwyczaj – na pierwszy ogień poleciała beta drugiego Battlefronta, w którą nieco poszarpał Dawid (spoiler: podobało mu się), a chwilę potem wjechał Tomek, który nie grał w ogóle. Robił coś totalnie innego, acz nadal powiązanego z giereczkowem, bowiem czytał książkę “Wojny Konsolowe” i pospieszył z relacją, czy warto się z nią zapoznać, a cały segment zamknęła mała recenzja Kórlików, czyli X-Coma w świecie stanowiącym mieszankę Mariana i uniwersum wkurzających futrzaków od Ubi. Brzmi dobrze?

Też tak sądzę.

Do usłyszenia wkrótce!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Warsaw Games Week
  • PUBG kontra Fortnite
  • The Surge z DLC
  • Spintires: Mudrunner
  • Elite: Dangerous – plany na 2018

Gry (i książka):

  • Star Wars: Battlefront II Beta
  • Wojny Konsolowe (książka)
  • Mario + Kórliki: Bitwa o Królestwo

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.