PADcast #252 – Gir klub

Ku regularności!

Złapaliśmy dobre tempo, więc teraz nie odpuszczamy – PADcast #252 pojawia się zgodnie z rozkładem, więc jest z automatu lepszy niż usługi niektórych spółek (podpowiedź: nazwa najbardziej prominentnej z nich zaczyna się na P, w środku ma K, a na końcu znów P). Ponownie pojawiamy się w niestandardowym składzie, ale tym razem zmiany są jeszcze większe niż zwykle. PADcast #252 to pierwszy od dawna epizod, w którym za kierownicą zasiadłem ja (Piotrek, cześć), a wsparcia ogniowego ponownie udzielał Paweł Płocharski, prowadzący podcast DoDechy. Po okresie nieobecności powrócił także Dawid, który – chociaż jeszcze nie odzyskał pełni sił witalnych (/głosowych), to dzielnie walczył i opowiedział o dwóch grach.

No właśnie, a skoro przy tym jesteśmy – w odcinku wygospodarowaliśmy miejsce by nieco pomówić o nowych sprzętach od Atarai i Commodore, poruszyliśmy temat Red Dead Redemption II oraz pogadaliśmy o Elite: Dangerous. Kilka chwil zostało poświęconych nadciągającej becie Battlefronta II, a dodatkowo, znów zeszliśmy na tematy motoryzacyjne. Tym razem za sprawą gry, która pojawia się także w tytule naszego odcinka oraz dzięki Forza Motorsport 7, ponieważ Turn 10 postanowiło wylać sobie na głowę wiadro szlamu. I, podkreślam, to nie jest recenzja. Najwyżej… Eee… News przeplatany mówieniem z doświadczenia. O, właśnie tak.

Co do recenzji – Dawid, będąc na L Quattro, położył łapy na kilku tytułach i postanowił podzielić się z nami wszystkimi swoimi wrażeniami z gry Morphite. Paweł kontynuuje trend grania na Pstryku we wszystko jak leci i w minionym tygodniu zakochał się w Golf Story, a na sam koniec… Znów wszedł Dawid, tym razem z relacją odnośnie rozgrywki w Fortnite Battle Royale, mieszając doń sporo wypowiedzi o PUBG. Brzmi dobrze? Brzmi. Więc rzućcie uchem, PADcast #252 nie może czekać.

No dobra, zaczeka. Ale pobierzcie!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Nowa konsola Atari i c64 Mini
  • Red Dead Redemption II
  • Elite: Dangerous po apdejcie
  • Beta Battlefronta II
  • Gear.Club Unlimited na Switcha – lista aut
  • Forza Motorsport 7 i potencjalne mikrotransakcje

Gry:

  • Morphite
  • Golf Story
  • Fortnite Battle Royale

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.