PADcast #211 – Australijski Horyzont

· Brak komentarzy

Wyścigowa gra generacji.

W tym odcinku, nieco testowo, podyskutowaliśmy na temat serii gier Gears of War. Z jakiego powodu wywarła na nas największe wrażenie, czy warto do niej wrócić po latach, dlaczego Judgement nie wyszło oraz w jaki sposób trzy główne części trylogii mogą rzutować na kontynuację, która lada chwila ma swoją premierę. W dyskusji najwięcej udziela się Tomek, który jest świeżo po ograniu poprzednich części.

Niestety, Tomek tak się rozgadał, że zanim zaczął opowiadać o Mafii 3, musiał przedwcześnie zakończył udział w nagraniu. Dało to nam więcej czasu na omówienie innej ważnej gry z trójką w tytule – a mowa o Forzie Horizon 3. Driveclub to jedna z ulubionych gier tej generacji Piotrka, a jak wypada na tle ostatniej Forzy? Na nagraniu usłuszycie również odpowiedzi na wiele więcej pytań.

My słyszymy się tradycyjnie za tydzień, w międzyczasie warto również nadrobić najnowszy odcinek Gościa Niedzielnego czy tekst naszego słuchacza o Mafii 3.

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Historia serii Gears of War
  • Wasteland 3 zapowiedziany
  • Mafia 3 i fatalna jakość techniczna gry

Gry:

  • Forza Horizon 3

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.