PADcast #206 – Potrzeba nieznanego

· Brak komentarzy

Analizujemy cyberpunkową rzeczywistość Deus Exa.

Siadając do nagrywania wydawało nam się, że tym razem stworzymy jeden z krótszych odcinków PADcastu – rozpiska nie pękała od listy tematów, a ostatnie dwa tygodnie w branży było wyjątkowo spokojne.

Pozwoliliśmy więc sobie na luźne wędrowanie od tematu do tematu, okazjonalnie wplecając wątki poboczne, niczym w rasowym RPG-u, czego efektem jest dwie i pół godziny nagrania. Najwięcej czasu antenowego poświęciliśmy najgorętszej premierze ostatnich tygodni, czyli Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Przypominamy, że wraz z tym odcinkiem powracamy do cotygodniowego cyklu wydawniczego, a okazję by nas usłyszeć będziecie mieli już w środę 7 września, kiedy przeprowadzimy sobie audycję w związku z odbywającym się tego dnia Meetingiem PlayStation. Wreszcie ujrzymy więc jak wygląda PS4 Neo. Szczegóły dotyczące tego, gdzie nas znaleźć, pojawią się na stronie w mediach społecznościowych.

Do usłyszenia niebawem!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • PS Meeting, oczekiwania
  • GT Sport zalicza mega obsuwę
  • Firewatch trafi na Xboksa One

Gry:

  • Deus Ex: Rozłam Ludzkości
  • Battlefield 1

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.