PADcast #199 – E3 2016

· Brak komentarzy

Konferencjami po twarzach.

PADcast #199 ląduje i jest solidnym grubasem. Jak zapewne wiecie, bogowie elektronicznej rozrywki mają swoje święto, które zamyka się w dwóch znakach: E3. Oczywiście, nie można było go zorganizować w Europie, a trzeba było ogarnąć je za oceanem, w Los Angeles (fun fact: które jest także Last City On Earth w Destiny). Jak co roku więc, czekało na nas przekleństwo konferencji odbywających się w porach, które w normalnym człowieku rodzą żądze, by w najbliższym otoczeniu zrobić live-action terminu „dantejskie sceny”, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz – taka fanaberia wydawców i taka waga Amerykańskiego rynku, nie pomalujesz.

Zaczęło się od EA Play, czyli własnego E3 od EA, które w tym roku wypięło się na spęd growego plebsu w LA i postanowiło być ultrahipsterskie, robiąc imprezę w dwóch miastach na raz. Po co – nie wiem, bo na ich konferencji nie było niczego, co mogłoby zginąć w tłumie na E3 i specjalnie na tym stracić, ale kto bogatemu zabroni, ale dość już o jednym wydawcy. PADcast #199 jest jednym z najobszerniejszych odcinków w historii naszego radosnego wydawnictwa, ale chyba tego można było się spodziewać – EA, Bethesda, Microsoft, Ubisoft (którego tegoroczna konferencja znana jest także jako królewskiego kalibru paździerz), Sony oraz nuta Nintendo, wprowadzona przez Tomka, to raczej spory zasób tematów.

Podobnie jak w zeszłym roku, zdecydowaliśmy się nie omawiać wszystkich konferencji po kolei, a postawiliśmy na skakanie po grach, poczynając od tych, których premiera jest najbliżej, kończąc na tych, które nawet daty takowej nie posiadają (patrzę na Was, Sony). Wyszła bardzo konkretna kompilacja tytułów i pomimo Roberta, próbującego utrzymać nas w ryzach, nie wyrobiliśmy się ze wszystkimi tematami – zabrakło miejsca na tematy okołogrowe oraz omówienie wszelkiej maści nowinek technicznych (XBOX One S, Project Scorpio, PlayStation VR, pominięte milczeniem PlayStation 4 Neo). ALE ponieważ nie są to błahe sprawy, do wszystkich wrócimy już za tydzień, w PADcaście okraszonym splendorem, szampanem i konfetti, czyli dwusetnym odcinku naszego podcastu.

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Parafialne
  • Gry, które wyjdą na do końca 2016
  • Gry, które wyjdą w I połowie 2017
  • Gry, które wyjdą w II połowie 2017
  • Gry, które wyjdą kiedyś

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.