PADcast #127 – Pierwszy rok PlayStation 4

· Brak komentarzy

Czas podsumować pierwsze 12 miesięcy nowej generacji.

Rok z nowymi konsolami minął całkiem szybko. Niestety, mamy nieodparte wrażenie, że więcej rozrywki dostarczały nam internetowe dramy niż pełnoprawne, next-genowe produkcje. Przez prawie godzinę dyskusji analizujemy to, co udało się zrobić PS4 i na czym się zawiedliśmy.

Zgodnie z ostatnią tradycją branży, nie mogło jednak zabraknąć narzekań na stronę techniczną którejś z nowych gier. Mocno obrywa Ubisoft, który wyraźnie przyspieszył premierę Assassin’s Creed: Unity. EA zebrało już naukę przy starcie Battlefield 4, Sony przy DriveClubie, teraz Ubisoft podczas debiutu nowego Asasyna. Oby tylko wszystkie te firmy nie przejęły strategii Activision, wycinając masowo zawartość przed premierą, w trosce o bezproblemowe działanie swoich gier.

O tym, jak się robi remastery posłuchacie w omówieniu wrażeń z Halo: Master Chief Collection (choć pozytywnie można się wypowiadać póki niestety wyłącznie o trybie dla pojedynczego gracza).

Kolejny odcinek zapowiada się na wypchany grami (podpowiedź: sprawdźcie rozpiskę premier na ten tydzień), zatem z niecierpliwością czekamy na kolejne nagranie. Do usłyszenia!

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Co w odcinku?

Tematy:

  • Pierwszy rok PS4 od światowej premiery
  • DriveClub, kolejne przeprosiny i darmowe DLC w listopadzie
  • Drama z Assassin’s Creed: Unity

Gry:

  • Halo: Master Chief Collection

Przydatne linki:

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Alternatywnie – pobierz MP3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.