Małe Filmidło – 141 – Steve Jobs

· Brak komentarzy

Witajcie w kolejnym odcinku Małego Filmidła, które stara się wrócić do Waszych łask i robi wszystko by znów wychodzić regularnie – przynajmniej częściowo. Dziś będzie o jednej z ciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych premier tej jesieni.

Filmem, o którym będziecie dziś mogli posłuchać, jest „Steve Jobs”. Najnowsze działo reżysera Danny’ego Boyle’a i scenarzysty Aarona Sorkina. W roli tytułowej wystąpił Michael Fassbender, a partnerują mu między innymi Kate Winslet, Jeff Daniels czy Seth Rogen. Film powstawał w bólach, wokół niego było wiele kontrowersji, a teraz również nie ma łatwo. Po zaledwie trzech tygodniach został zdjęty z niemal wszystkich amerykańskich kin, gdyż okazał się finansową klapą. Jednak krytycy chwalą, a widzowie są mocno podzieleni. Ja jestem filmem zachwycony i mój rozmówca również, choć jesteśmy również w stanie dostrzec to, co ludziom się w nim nie podobało. Moim rozmówcą w tym tygodniu jest Krzysztof Kołacz, mój redakcyjny kolega z iMagazine.

Skoro już jesteśmy przy iMagazine, to zapraszam Was również do przeczytania mojej recenzji filmu, która ukazała się w aktualnym numerze oraz na stronie.

Za możliwość obejrzenia seansów dziękuję sieci kin Cinema-City.

Zapraszam słuchania!

W odcinku gościnnie wystąpił:

Prowadzący:

Spis treści

  • Wstęp
  • Steve Jobs – 00:01:32
  • Do usłyszenia – 00:36:36

Jeśli z jakiegoś powodu nie działa Wam subskrypcja odcinka, spróbujcie dodać nasz feed ręcznie.

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.