PADcast #243 – E3 tuż za rogiem

W Giereczkowie prawie święta!

Nadeszła ta pora roku. Ludzie uśmiechają się z radosnymi rumieńcami, wydawcy rozwieszają plakaty i malują na budynkach loga swoich nowych gier, tajne serwery z równie tajnymi zwiastunami czekają na włamy i wycieki, dziennikarze i developerzy śpieszą do Los Angeles, a Pan Szczęka i jego odpowiednicy w Sony piją drogie trunki i ćwiczą czytanie z prompterów. Blockbustery są przygotowywane do zrzutu (o ile już nie poleciały), montaże zwiastunów Indie dostają ostatnie poprawki wykonywane przez ludzi zwijających w palcach końcówki wąsów, a w departamencie nocników na łeb zaczyna się robić ruchliwiej niż przez ostatnie kilka miesięcy.

Ponieważ Robert postanowił być biznesmenę, wezwaliśmy wsparcie w postaci Damiana, zwanego też Vraminem, który wniósł swoim brzmieniem – jak to określił Dawid – „metaliczny posmak”. Jest moc.

Jako, że E3 czyha tuż za rogiem, nie ma sensu wydawać w niedzielę kolejnego Gościa Niedzielnego – dostaniecie za to (w miarę możliwości technicznych) pogaduchy z nami w trakcie konferencji, ale szczegóły zostaną ogłoszone w stosownym czasie, więc… Nasłuchujcie internetów. One wskażą Wam drogę.

W odcinku udział wzięli:

Dywagacje:

  • Co na konferencji EA?
  • Co na konferencji Microsoftu?
  • Co na konferencji Bethesdy?
  • Co na konferencji Ubisoftu?
  • Co na konferencji Sony?
  • Co na konferencji Nintendo?

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.