PADcast Extra – Urodziny PaDtv + konkurs

· Brak komentarzy

Zapraszamy Was do wysłuchania specjalnego, urodzinowego odcinka PADcastu, w którym opowiemy trochę o nas, o tym jak wszystko się zaczęło i jak potoczy się dalej. Mamy też dla Was drobny konkurs. Szczegóły w nagraniu.

Stało się, czas szybko leci i kolejno odrywane kartki z kalendarza wskazały już ponad 365 dni naszej działalności. Chcielibyśmy ogromnie podziękować Wam, drodzy widzowie/słuchacze/czytelnicy. Dzięki temu, że tak wielu osobom spodobał się nasz projekt, mamy motywację by poświęcać dziesiątki godzin naszego wolnego czasu w rozwój tego miejsca. To dla Was wymyślamy kolejne tematy tygodnia i przeszukujemy Internet w poszukiwaniu inspirujących newsów. Szczególnie podziękowania należą się także najbardziej aktywnym członkom naszej społeczności, jesteście fantastyczni – stworzyliście miejsce pełne długich, rzeczowych dyskusji, z luźną i przyjazną atmosferą.

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple