PADcast #73 – Odcinek za darmo

· Brak komentarzy

Temat tygodnia w #73 PADcaście poświęciliśmy aspektowi cen wszelakich gier. Z tego wszystkiego zapomnieliśmy ponarzekać na podwyżki związane z nową generacją konsol. Mimo tego, wciąż było o czym pogadać – m.in. o systemie jedynej, słusznej ceny 60$ w przypadku gier pudełkowych, o podwyżkach cen gier w cyfrowej dystrybucji i niezależnych oraz o DLC, które poza promocjami prawie nigdy nie są przeceniane.

Wyjątkowo mocno rozbudował nam się dział newsowy. Dyskutujemy o obsuwach Watch_Dogs i #DriveClub oraz słabej kondycji finansowej Ubisoftu, sporo czasu poświęcając także na wieści od Microsoftu – te dobre (dedykowane serwery za darmo dla wszystkich) i te gorsze (brak obsługi kierownic dla Xboxa 360). Nie mogliśmy także przemilczeć syndromu baby z Radomia, który udzielił się zaskakująco dużej liczbie osób odwiedzających tegoroczne targi PGA w Poznaniu.

W grze tygodnia ponownie trafia do nas GTA – tym razem w swojej nowej formie multiplayerowej. To wciąż zaledwie wersja beta, ale o tym co działa dobrze lub nie dowiecie się od Pawła i Roberta.

Miłego słuchania!

W odcinku udział wzięli:

 

 

 

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Spis treści

  • 00:02:30 – Różności społeczności / nasza społeczność oraz Q&A
  • 00:11:47 – Temat tygodnia / Problemy z cenami gier
  • 00:52:59 – Newsy / co się wydarzyło w minionym tygodniu
  • 01:33:06 – Gra tygodnia / GTA V – online (ps3&x360)
  • 02:04:30 – Premiery tygodnia / 25.10 – Batman: Arkham Origins

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Alternatywnie wersja MP3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple