PADcast #51 – Graczu, zachowuj się

· Brak komentarzy

Kultura w sieci, czy istnieje Savoir Vivre w Świecie online i z jakimi odchyleniami od normy spotykamy się w tym wirtualnym przybytku.

Robert nadal siedzi z nosem w książkach i uskutecznia backtracking pomiędzy uczelnią a biblioteką, nam to jednak absolutnie nie przeszkadza w tym aby nagrywać, natomiast wszystkie jego zasmarkane i płaczące fanki uspokajam, Robert pojawi się w #52 nagraniu.

W temacie tygodnia poruszymy kolejną ważną kwestię dotyczącą gier, bo jakże mogło być inaczej. Kultura w sieci, a może Savoir Vivre online, czy istnieje coś takiego i jak wygląda przestrzeganie etykiety w wirtualnym Świecie przez graczy.

W paczce najświeższych wiadomości z zeszłego tygodnia powiemy między innymi o podejrzanym ruchu EA, czyli wycofaniu się z ostro krytykowanych swego czasu Online Pass’ów, będzie też o płatnym trybie gry w Metro Last Light a także o nowej odsłonie GT6, która ma pojawić się na koniec tego roku kalendarzowego, na konsolach obecnej generacji.

W tym odcinku pojawia się dział Zakurzony PAD, a w nim totalny exclusive na Amigę, gra Moonstone i wspomnienia z tą grą związane przedstawi Wam Dawid, a na koniec przejedziemy się po grze Hitman Absolution i powiemy co nas w niej odpycha i dlaczego nie zamierzamy kontynuować przygód Agenta 47.

Miłego słuchania!

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Spis treści

 • 00:02:10 – Parafialne / Ważne, ważniejsze, najważniejsze
 • 00:03:42 – Różności społeczności / nasza społeczność oraz Q&A
 • 00:13:01 – Temat tygodnia / Savoir Vivre w Świecie online
 • 00:40:53 – Newsy / ciekawostki minionego tygodnia
 • 01:20:37 – Zakurzony PAD / Moonstone – Amiga
 • 01:35:26 – Premiery tygodnia
  / 22.05 – Call of Juarez: Gunslinger
  / 25.05 – Resident Evil: Revelations
 • 01:39:23 – Gra tygodnia / Hitman: Absolution

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Alternatywnie wersja MP3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple