PADcast #299,5 – Pies z The Sims 2

To wszystko będzie miało sens.

Czas na celebrację kolejnego okrągłego odcinka… Nie? 299,5? JAK to?! Ano, postanowiliśmy, że 300 wymaga czegoś specjalnego, a w tym roku ograliśmy jeszcze kilka interesujących premier, o których postanowiliśmy opowiedzieć w tym odcinku.

Hype wokół premiery nowej części Need for Speed wydaje się być czymś bardzo odległym, a i samo EA nie wierzy już w tę markę jak kiedyś. Piotrek mimo tego postanowił dać grze szanse. Jak wyszło? Po prostu posłuchajcie.

Totalnym zaskoczeniem jest zaś dla nas Terminator: Resistance, której to grze daleko do mocnego tytułu AA, ale z drugiej strony, gdy spojrzymy sobie na postęp od niesławnego Rambo, to ten wydaje się być naprawdę imponujący.

Death Stranding – dla jednych gra dekady, dla innych przefilozofowana wydmuszka. Jakie podejście miał Robert? Paradoksalnie żadne z wymienionych – to dobrze, że powstał taki tytuł, ale chyba wiele osób nie zdawało sobie sprawy jak bardzo niszowy jest to tytuł Momentami ciężko o nim opowiedzieć bez spoilerów, dlatego być może wrócimy jeszcze do Death Stranding w nieco bardziej rozbudowanej formie.

Czy sukces Star Wars: Jedi Fallen Order jest dużym zaskoczeniem? Biorąc pod uwagę jak mało czasu miało Respawn na szlifowanie wielu elementów gry, można przyznać, że tak. Ale niestety ma to też swój koszt i grze można postawić bardzo konkretne zarzuty.

W odcinku udział wzięli:

Gry:

  • Need for Speed: Heat
  • Terminator: Resistance
  • Death Stranding
  • Star Wars: Jedi Fallen Order

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

<

p style=”text-align: center”> Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.

Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple