PADcast #237 – Powrót II wojny

From Normandy with love.

Wróciliśmy, żyjemy, nikt nie umarł. A przynajmniej takie jest oficjalne stanowisko, nawet pomimo faktu, że obecny tu PADcast #237 był nagrywany w bardzo okrojonym składzie, ponieważ nasze wspaniałe, wirtualne studio mieściło jedynie dwie osoby – Tomka oraz mnie. Robert znów w rozjazdach, Dawid chory, potencjalnych gości zwerbować się nie udało, więc jest jak jest. Co nie oznacza, że jest źle.

Nie jest źle, bo mieliśmy grube, a w zasadzie nawet GRUBE tematy i mamy nadzieję, że PADcast #237 będzie nosił znamiona owej grubości – Star Wars: Battlefront II, nowe Call of Duty (goszczące na naszej okładce), kilka chwil nad Preyem i plotką o Alien: Isolation II (która, niestety, już okazała się być nieprawdziwa). Na deser zaś: zabawa w maklerów (jestem ciekaw, ile głupot na minutę mówiliśmy) przy okazji gadki o Sniper: Ghost Warrior 3 oraz filozoficzna rozkmina o Nintendo i ich dziwnych ruchach, na przykładzie wycofania NESa Mini ze sprzedaży.

Tomek ponownie opowiada o Personie 5 (raz jeszcze bardzo niski ukłon w kierunku naszej grupy Mecenasów aka. Patronów), a ja, MIMO WSZYSTKO, grałem w Gran Turismo Sport Beta (1000km, hello) i ponownie dzielę się z Wami wrażeniami, które były wciskane ze mnie przy pomocy dodatkowych pytań Tomka. Brzmi nieźle? Mam nadzieję.

Rozwiązanie konkursu w którym do zgarnięcia Mass Effect: Andromeda w wersji pudełkowej na PS4, nadejdzie najpewniej w ten weekend – usiądziemy i pogadamy, o życiu i śmierci, a przy okazji wyłonimy osobę, która będzie się cieszyć kopią nowej gry BioWare.

PS Jeżeli uważacie, że nasza praca zasługuje na wsparcie finansowe, sprawdźcie naszą zbiórkę na Patronite. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Star Wars: Battlefront II
  • Call of Duty: WW II – czy tęsknimy za Normandią?
  • Demo Preya – godzina w skórze Morgan Yu
  • Alien: Isolation II w produkcji?
  • Sniper: GW3 i maklerowanie
  • NES Classic – dead

Gry:

  • Persona 5 – Epizod II;
  • Gran Turismo Sport Beta EU

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.

Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple