PADcast #233 – Andromeda

Wrażenia z kosmicznej wyprawy po 20 godzinach gry.

Siadając do tego odcinka nie byliśmy pewni tego, w jakim kierunku potoczy się tym razem PADcast. Ciekawych newsów brakowało, więc spontanicznie poróżniliśmy się w kwestii oceny szans polskiej gry Get Even (to ta z superskanowaniem prawdziwych obiektów, pamiętacie?), a w związku z tym, że Sony niebawem zakończy żywot PS3, postanowiliśmy powspominać, czym dla nas była ta konsola.

Gdy już kącik retro mieliśmy za sobą (hue, hue), na moment udaliśmy się znów do świata Hyrule, gdzie Tomek podzielił się paroma nowymi ciekawostkami, a także kilkoma mniej udanymi elementami nowej Zeldy. A dlaczego ten odcinek ma prawie 3h, zapytacie? Ponad godzina o Mass Effect: Andromeda to i tak za mało, by poruszyć wszelkie aspekty tej ogromnej gry. Póki co, z perspektywy ultra-fana – Piotrka, ale już niebawem także z mojej, dzięki uprzejmości naszych Patronów. Tak, o tej grze będziemy sporo rozmawiać, bo jest kontrowersyjna jak już dawno żaden tytuł.

PS Jeżeli uważacie, że nasza praca zasługuje na wsparcie finansowe, sprawdźcie naszą zbiórkę na Patronite. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!

PPS Przedłużyliśmy konkurs spod ostatniego odcinka. Do wygrania Ghost Recon: Wildlands Gold Edition w wersji na Xboxa One!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Get Even – mega potencjał czy mocarny downgrade?
  • Wspomnienia z PlayStation 3

Gry:

  • Horizon: Zero Dawn – suplement recenzji
  • NieR: Automata

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.

Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple