Na Luzie — 001 — Parrot Asteroid Smart

· komentarzy 13

Chciałbym bardzo serdecznie Was wszystkich przywitać w naszym nowym projekcie — „Na Luzie.” Szczegóły objaśni Wam Norbert w pierwszych kilku minutach odcinka, a ja proszę Was o spełnienie jego prośby, którą wypowiada pod jego koniec. Serię zaczynamy od Norberta najnowszej zabawki — Parrota Asteroid Smart. Jest to tablet w formacie 2DIN, którego montuje się w samochodzie zamiast fabrycznego lub innego „radia.” Całość działa pod kontrolą Androida, ale Norbi nie byłby sobą, gdyby w tym wszystkim nie było nuty Apple — nie będę zdradzał niespodzianki, której poświęcimy w przyszłości cały odcinek. Przy okazji, przemieszczając się ulicami Warszawy, podziwiamy … hmm … jakby to powiedzieć … fasady budynków.

13 Comments

 1. OBD II w europie jest obowiązkiem od 2001 roku, natomiast od 1997 w USA :) Z tym wybieraniem głosowym osoby do której chcemy zadzwonić to kurde bardzo bardzo fajna sprawa, kilku producentów samochodowych powinno wziąć korepetycje :D W 15 minucie facet w białym busie ewidentnie się z wami ściga. Ogólnie fajny odcinek, fajnie by było gdybyście raz na jakiś czas mówili i fajnych gadżetach do auta.

 2. Lamborghini czytamy Lamborgini nie Lambordżini. We włoskim „ghi” czyta się miękko i jest to zbliżone do „gi”.

 3. Ciekawa formuła, rzeczywiście prowadzicie na luzie. Możecie zrobić test gadżetów stojących przy drogach i czyhających na nasze portfele, z jakiej odległości robią pomiar, jaką mają tolerancję, jak rozpoznają najszybszy pojazd na drodze wielopasmowej, które pracują online etc.

 4. Fajne :) Miło też zobaczyć wasze gęby niż tylko słuchać głosu :)

 5. Slyszalem, iz aby moc uzywac adapter ODB-II na bluetooth z iOS trzeba robic jailbreak – czy to prawda?

 6. Ekstra klimat. Wojtek może założysz jakieś Ray-bany. Chciałbym was zobaczyć w RS5 :).

 7. raffaellorb Nie lubie okularów. :)

 8. Chyba nie, ale trzeba o to zapytać norbertcala bo przerabiał to już.

 9. PHnatiuk Masz chętnego na bycie kierowcą? :)

 10. OskarJursza Słuszna uwaga.

 11. Super pomysł. Czekam na następne!

 12. Super pomysł. Myślę, że fajnie by było opisać jak jeszcze ciekawie można unowocześniać swoje auto. Generalnie im więcej o nowych technologiach w autach tym lepiej.

 13. Jaka jest jakoś dźwięku?
  Odbiega od oryginalnego radia lub od sprzętu z wyższej półki?

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple