ANW057 Pogadanka Wielkanocna

· komentarze 4

Chory Jacek, Paweł oczekujący na córkę, problemy techniczne, czy wreszcie Władimir Putin nie są w stanie przeszkodzić nam w nagraniu odcinka o tematyce Wielkanocnej, ale i nie tylko. Dziś będzie i o przepisach, i o zwyczajach. Jak to jest w Polsce i w innych krajach. Zapraszamy do wysłuchania i skomentowania.

Obserwujcie nasz profil w G+

Muzyka: Hemiola „Hemiola-Foxtrot”

4 Comments

  1. Zabrałem się do słuchania tego w autobusie. Słuchanie w autobusie, nawet z dobrze tłumiącymi słuchawkami ma to do siebie, że wokół jest trochę hałasów i człowiek szybko się męczy. Dlatego najlepsze są do tego podcasty, w których wszystko wyraźnie słychać, głośność jest na stałym poziomie i nie ma trzasków ani szumów. Ten odcinek do takich nie należał. Chociaż właściwie tylko początek wysłuchałem – skończyłem na opowieści Jacka o jego śmierdzących smarkach. Może wrócę do niego, gdy będę miał okazję, ale tego… komentarzyk zostawić chciałem.
    Podoba mi się pomysł nagrywania w trakcie gotowania. Tylko że wymaga to potem odpowiedniej obróbki – najlepiej żeby było nagrywane na dwa mikrofony – na jeden odgłosy, na drugi głos prowadzące, a to przecież jest nierealne. No i gadkę niezłą musi mieć taki kucharz, żeby słuchacze wiedzieli co się dzieje i nie nudziło im się.

  2. Jackowi dedykuje krótki kurs krojenia cebuli (52 s.)

    9

  3. słucham pierwszy raz :) na ruszcie piecze się sękacz a kołacz to śląskie ciasto które całkiem inaczej wygląda i jest pyszne polecam sprawdzić

  4. Racja. Czasem język szybszy niż głowa i można się zagalopować.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple