Witamy PADcast w naszym gronie

· komentarze 3

padcast_1400pxDzisiaj do grona Retro Rocket Network dołączył PADcast — podcast o grach i wszelkich tematach z nimi związanych. W tej chwili trwają przenosiny RSSa na nowy, a to dla słuchaczy będzie oznaczało jedną z dwóch rzeczy: albo Wam się subskrypcja w Waszym narzędziu do odsłuchu odświeży … albo nie. Wszystko zależy oczywiście od tego, ile pracy w to włożył developer.

Słuchaczy, którzy nie znają PADcastu zapraszamy do zapoznania się z nim. Jest oczywiście w iTunes, ale możecie odcinków słuchać również bezpośrednio na stronie.

3 Comments

 1. Jakoś nie mogę tego zassać przerywa i nie chce wznowić. Jakieś te łącza wychodzące macie kulawe bo ze wszystkimi podcastami ze stajni mam straszne problemy (wznawiane po kilkanaście razy).
  Przy okazji pytanie dlaczego nie ma u was możliwości wyboru formatu m4a lub mp3?

 2. luukray
  nie będę pisał flagowego „dziwne u mnie działa” ale nikt się nie skarży, a co do plików mp3 i m4a wejdź na http://www.padtv.pl tam są do wyboru oba formaty a od następnego razu dołożymy buttony również na RRN ;)

 3. DawidMaron luukray ok dzięki za odpowiedź „dziwne u mnie działa” bo w takim razie wiem że „coś nie tak” jest u mnie :)
  Dzięki za te guziki
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple