Realni – 61 – Śrubokręt w nodze

· Komentarz: 1

Dzisiejszy odcinek miał być zapowiedzią wielkiego finału LM 2015. Wyszło zgoła inaczej i ten niespełna dwugodzinny odcinek poświęciliśmy na analizę tego co działo się i będzie działo w Realu po zmianie trenera, oraz na dyskusje dlaczego Luis Enrique nie jest dobrym trenerem. Na dokładkę doszliśmy do tego, że Messi to jednak bezkonkurencyjnie najlepszy zawodnik na świecie.

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Realni w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszamy do dodania nas za pomocą kanału RSS. Do tego media społecznościowe czyli Facebook i Twitter

Zapraszamy również do kompendium, podcastów o tematyce gier GRMradio. Jesteśmy tam jedyni jeśli chodzi o sport.

Subskrypcja, to słowo idealni pasuje do serwisu YouTube, gdzie możecie nas zasubskrybować, ponieważ tam również pojawią się nasze nagrania.

Zapraszamy również, do polubienia zespołu muzycznego „The RIOT house” na facebook’u oraz subskrybcji na YouTube.

Zapraszamy do odsłuchu


Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

One Comment

  1. Słuchałem was od jakiegoś czasu ale w tym odcinku pierdolicie jak potłuczeni. Nie wiem czy to żal dupe ściska czy może jakiś gorszy dzień ale tego sie słuchać nie dało. Myślałem, że jakiś czas temu staliście się bardziej obiektywnym podcastem, jednak tym odcinkiem pokazaliście że jednak to były tylko puste obietnice. O ile Mateusz starał sie w jakiś sposób jeszcze nawiązać merytoryczną i rzeczową dyskusje to Bartek zupełnie ją sprowadził do żenującego poziomu.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple