PADcast Extra – Mass Effect: Andromeda #2

· Brak komentarzy

A jednak się kręci.

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce (a przynajmniej tak może się niektórym zdawać), nagrany został podcast. W wirtualnym studiu zasiadła wtedy Magda oraz Paweł, a za kierownicą podcastu zasiałem ja sam, żeby podjąć próbę pokierowania dyskusji. Mijały eony, po drodze upadały państwa, a życie na kilku planetach przestało istnieć, jednak PADcast Extra – ME: Andromeda #2 nie pojawiał się. Ludzie zaczynali tracić cierpliwość, aż wreszcie, po przebiciu się przez jakieś 3500 różnych problemów, jesteśmy, wracamy z kontynuacją naszych dywagacji na temat nadchodzącego Mass Effect: Andromeda. Poruszyliśmy masę tematów i omówiliśmy chyba każdy większy materiał, który pojawił się od czasu naszego poprzedniego nagrania. Miłego słuchania!

PS Jeżeli uważacie, że nasza praca zasługuje na wsparcie finansowe, sprawdźcie naszą zbiórkę na Patronite. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę! Dzięki temu udało nam się sfinansować produkcję czwartego odcinka nowego sezonu Gościa Niedzielnego oraz zakupić Residenta 7 na potrzeby recenzji w PADcaście.

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple