PADcast Extra – Mass Effect: Andromeda #1

· Brak komentarzy

Ku lepszej przyszłości?.

Jakiś czas temu miałem przyjemność nagrywać podcast specjalny o Mass Effect (okazję ku temu dało nam N7 Day), który pojawił się następnie na łamach Rozgrywki. Problem jednak polegał na tym, że czułem niedosyt i chciałem więcej, podobnie jak chcę więcej samego Mass Effecta, a gdzieś na Twitterze wykiełkował pomysł, by załagodzić ten problem w najprostszy możliwy sposób – nagrać drugiego speciala. Niczym grawitacja przyciągająca okruchy gwiezdnego pyłu, ku tematowi Mass Effect: Andromeda polecieli Magda Wiśniewska i Paweł Borawski, ale on jest GamerMagiem, więc to next level shit, a ja wylądowałem wraz z nimi i z naszego fantastycznego, wirtualnego, wyimaginowanego studia nagraliśmy show.

Show, który – podobnie jak sam Mass Effect (czasem zwany Mass Deffectem) – nie jest pozbawiony potknięć. Nie prowadziłem podcastu od ładnych kilku lat, więc moja forma może pozostawiać wiele do życzenia i chociaż Dawid dołożył wszelkich starań, by jakość audio spełniała normę PTHS (PaDtv Highest Standard – opatentujemy to jeszcze), to momentami zdarzają się jakieś przebicia, więc bądźcie wyrozumiali. Tak dla mnie, jak i dla audio. Ale szczególnie dla mnie.

Aha, jeśli słuchając tego odcinka macie wrażenie, że coś jest jakby inaczej i… bardziej kosmicznie, to absolutnie macie rację – w tle nie leci nasze zwyczajowe funky-plumky, a ścieżka, której użyczył Adrian Szuszakiewicz. Możecie przesłuchać więcej jego twórczości odwiedzając stronę Spiritual Invocation, do czego serdecznie Was zachęcamy.

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple