PADcast #68 – Ułomność

· Brak komentarzy

Na wstępie chcielibyśmy Was przeprosić za gorszą niż zwykle jakość odcinka – trafiły nam się problemy techniczne w związku z wizytą gościa.

Dzisiejszy odcinek wzbogaciła Marta ‚Denae’ Matyjewicz, prowadząca fanpage „Grające kobiety”. Na szczęście udało się uniknąć tematu pokroju „Czy kobiety grają w gry”, bo jest to fakt o którym nie trzeba już dyskutować. Trafiła nam się za to rozmowa na temat różnorodności gatunkowej poszczególnych platform. Zastanawiamy się, czy możliwe jest granie tylko na jednym sprzęcie, punktujemy także największe braki konsol oraz PC.

Z naszego podcastu poznacie także sporo informacji na temat magazynu „Gramy!”, który odważnie wchodzi na rynek polskiej prasy o grach. Dlaczego odważnie? Ponieważ wbrew tezie o agonii papieru, chłopaki skupiają się przede wszystkim na wersji drukowanej. Więcej info w środku.

Dawid i Marta, jako stali bywalcy wszelkiego rodzaju konwentów, spotkań i imprez dla graczy opowiadają nieco o organizacji niektórych z ostatnich wydarzeń, punktując największe zalety i wady takich eventów.

W sekcji gier panuje ostry przeciąg wywołany premierami Diablo III i GTA V. Tym razem padło więc na tanie granie i Forzę Horizon – Robert opowie Wam dlaczego jest to najlepszy exclusive Xboxa 360 w tej generacji.

Do usłyszenia!

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Spis treści

 • 00:02:02 – Parafialne / ważne, ważniejsze, najważniejsze
 • 00:15:19 – Różności społeczności / nasza społeczność oraz Q&A
 • 00:24:20 – Temat tygodnia / monotematyczność poszczególnych platform.
 • 00:49:45 – Kancik prowadzącego / Konwenty, eventy, targi.
 • 01:06:19 – Newsy / co się wydarzyło w minionym tygodniu
 • 01:33:31 – Tanie granie / Forza Horizon (ok. 85 PLN)
 • 01:47:26 – Premiery tygodnia
  17.09 – GTA V
  20.09 – PES 2014

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Alternatywnie wersja MP3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple