PADcast #54 – E3 Special

· Brak komentarzy

Miniony już poniedziałek był szalonym dniem – oprócz z dawna wyczekiwanej prezentacji nowego systemu Apple na WWDC, miało miejsce także święto dla wszystkich zapaleńców elektronicznej rozrywki – targi E3 w Los Angeles. Z tej okazji nagraliśmy specjalny PADcast, w całości poświęcony temu wydarzeniu.

To był najdłużej nagrywany podcast w naszej historii – po każdej konferencji na prędko zasiadaliśmy do mikrofonów, by umówić wszystkie gry i wiadomości od Microsoftu, EA, Ubisoftu oraz Sony.

Wszystkie nasze wrażenia były nagrywane na gorąco, stąd też w podcaście mogą pojawić się drobne błędy i niedopowiedzenia. Niestety, jak okazało się już po konferencji Microsoftu, Polska nie znajdzie się w gronie 21 krajów, w których konsola zadebiutuje w listopadzie 2013 roku.

To jednak nie koniec materiałów z E3 na ramach naszego PADcastu. Na spokojne analizy i barwne dygresje przyjdzie czas w kolejnym odcinku, w którym ostatecznie podsumujemy całe targi E3.

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Spis treści

  • 00:01:19 – Parafialne / Ważne, ważniejsze, najważniejsze
  • 00:03:42 – Microsoft
  • 00:26:52 – EA
  • 00:40:37 – Ubisoft
  • 00:59:21 – Sony

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Alternatywnie wersja MP3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple