PADcast #49 – Urzekła mnie Twoja gra

· Brak komentarzy

No i po majówce… Mimo powrotu do szarej rzeczywistości, w dobrych humorach spoglądamy na to, co nas czeka w przyszłości. Będzie się działo, a datę 15-16 czerwca możecie już zapisywać w kalendarzach.

W temacie tygodnia dyskutujemy o tym, co nas najbardziej urzeka w grach. Zaskakująco mało czasu poświęcamy grafice, wbrew pozorom także fabuła nie ląduje u nas pierwszym miejscu. Co takiego zatem? A to już musicie posłuchać… Czekamy oczywiście także na Wasze opinie.

W newsach przypałętał nam się grząski temat polityki. Zastanawiamy się, czy uhonorowanie twórców Wiedźmina to coś więcej niż zwykły polityczny PR. Nowe informacje o magicznym przycisku „Share” na padzie od PS4 wskazują, że streamowanie rozgrywki może nie być tak fajne, jak początkowo się nam się wydawało.

Mimo braku dużych premier pudełkowych, obsada w tym odcinku zdecydowanie daje radę. Indyki reprezentuje Thomas Was Alone oraz polski Bonfire, który wprawdzie nie jest jeszcze ukończony, ale już otrzymaliśmy możliwość jego przetestowania.

Na sam koniec odkurzamy magnetowidy i zanurzamy się w świecie prawdziwych badassów, a mowa oczywiście o Far Cry 3: Blood Dragon. Ogromne zaskoczenie tego roku i przykład na to, że warto dać twórcom nieco więcej swobody przy tworzeniu gier.

Tyle na dziś, miłego słuchania!

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Spis treści

  • 00:02:48 – Parafialne – Garść ważnych informacji
  • 00:10:09 – Różności społeczności oraz Q&A
  • 00:14:20 – Temat tygodnia – Co nas urzeka w grach i na co zwracamy szczególną uwagę
  • 00:35:22 – Newsy – ciekawostki minionego tygodnia
  • 01:23:03 – Indyki – Thomas Was Alone & Bonfire
  • 01:46:50 – Gra tygodnia – Far Cry 3: Blood Dragon

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Alternatywnie wersja MP3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple