PADcast #48 – Taka emulacja

· Brak komentarzy

Nie popisał się Dawid w tym odcinku… Perspektywa majówki tak go rozkojarzyła, że zapomniał o wszystkich punktach programu w przywitaniu. Odkuł się dopiero w temacie tygodnia, w którym rozmawiamy o emulatorach. Poruszamy temat nostalgii oraz kwestii prawnych, które nie są do końca jasne w przypadku niektórych platform.

W newsach sporo uwagi poświęcamy kolejnemu już restartowi gry od 2K Marin, która z rasowego XCOM-a zmieniła się w The Bureau. Nie szczędzimy ostrych słów polityce Nintendo, które rezygnuje z walki o medialny przekaz dla masowych odbiorców i skupia się na największych fanach marki. Przyglądamy się sytuacji EA, która wygląda coraz gorzej (nie żebyśmy się specjalnie martwili), a na koniec nie mogło zabraknąć dywagacji o nowym Xboxie, którego prezentacja w końcu została oficjalnie zapowiedziana.

W kanciku prowadzącego zostawiamy na chwilę temat gier i rozmawiamy o… grillowaniu, które w naszej opinii jest nieodłącznym elementem majówki. Na sam koniec gra tygodnia, czyli Dead Island: Riptide. Okazuje się, że nie taki straszny crap, jak go malują i pewnym osobom może się bardzo spodobać.

Na koniec życzymy Wam udanej majówki i miłego słuchania!

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Spis treści

  • 00:01:24 – Parafialne
  • 00:05:32 – Różności społeczności oraz Q&A
  • 00:12:36 – Temat tygodnia – Emulatory
  • 00:41:02 – Newsy – ciekawostki minionego tygodnia
  • 01:33:31 – Kancik prowadzącego – Majowe grillowanie
  • 01:43:16 – Premiery tygodnia – Far Cry 3: Blood Dragon
  • 01:47:26 – Gra tygodnia – Dead Island – Riptide

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Alternatywnie wersja MP3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple