PADcast #290 – Z głową w chmurach

Latamy nie tylko samolotami.

Pamiętacie stare, dobre czasy, gdy w poniedziałkowe wieczory pojawiał się nowy PADcast? Dziś możemy pojechać na nostalgii na równi z remasterem Resident Evil 2 i zaprosić Was na przesłuchanie kolejnego odcinka!

Odcinek rozpoczynamy od omówienia wyników PADcast Game Awards 2018! W środku dyskutujemy sobie o cały czas gorącej dyskusji na temat Epic Games Store i nieoczekiwanej decyzji wydawcy gry Metro: Exodus o opuszczeniu Steama na rok.

Później jednak zabraliśmy się za gry. Zaczynając od dema sieciowego Anthem, które pozwoliło sprawdzić wszystkie wylistowane przez dewelopera na forum gry błędy. Później dzięki temu, że nasz skład zasilił Grzegorz „Prez” Wojewoda w ciekawy i angażujący sposób odpowiedzieliśmy sobie na pytanie na ile nowoczesna oprawa i klasyczna (choć nieco unowocześniona) rozgrywka remake’u Residenta 2 wpasowuje się w gust współczesnego gracza.

Jeżeli fani survival horrorów narzekają na małą liczbę premier tego gatunku to co mają powiedzieć fani przestworzy i bezkresnego, arcade’owego latania w stylu Ace Combat? Na szczęście na tej generacji doczekaliśmy się pełnoprawnej, siódmej odsłony. Co zagrało, a czego można było uniknąć? O tym już musicie posłuchać.

Do usłyszenia!

W odcinku udział wzięli:

oraz gościnnie:

  • Grzegorz „Prez” Wojewoda (@prexxxx)

Tematy:

  • PADcast Game Awards 2018 – podsumowanie
  • Exodus Metra poza Steam

Gry:

  • Anthem – demo
  • Resident Evil 2
  • Ace Combat 7

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.

Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple