PADcast #236 – Zachwycająca Persona

Persona grata. Bez non.

Robert postanowił polecieć na południe naszego pięknego kraju, więc był obecny jedynie duchem, ale nadal udało się nam skleić odcinek. Tym razem nie przekręcamy licznika na ponad 3 godziny, jak mieliśmy ostatnio w zwyczaju, ale wespół z Dawidem i Tomkiem znaleźliśmy nieco tematów do obgadania, zaliczając przy okazji wycieczkę po różnych wątkach przylegających. Czytaj: manowce podbite. Standardowo.

Oczywiście, nie mogliśmy pominąć tematu Project Scorpio, ale nie zagłębialiśmy się weń jakoś ultra-przesadnie, acz – korzystając z mondus operandi clickbaitów – niektóre wypowiedzi mogą was zaskoczyć! Ponadto, nie zabrakło miejsca na TESO i rozmowę o dubbingu oraz dywagację kto jest ładniejszy: Elena czy Chloe. Kącik Andromedy znów się pojawia, ale jeśli macie alergię na kosmiczny pył i bugi, mamy dobrą wiadomość – nie jest długi.

Tomek dzielnie dobrał się do Persony, nawet mimo spędzenia jakiegoś czasu na faktycznie potrzebnym L4, a Dawid odprowadzał do magicznej akademii córki króla. Mordując (w delikatnych mękach) hordy oponentów.

PS Jeżeli uważacie, że nasza praca zasługuje na wsparcie finansowe, sprawdźcie naszą zbiórkę na Patronite. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Project Scorpio – mid-gen upgrade, rodział CLXVI;
  • The Elder Scolls Online za darmo na okrągłe 7 dni;
  • Uncharted: The Lost Legacy – DLC na 10 godzin?
  • Andromeda załatana, ale nie dla piratów.

Gry:

  • Persona 5 – pierwsze wrażenia Tomka;
  • HasBeen Heroes

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.

Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple